Kozmetika

V našej kategórií Kozmetika nakúpite tovar už od 0.35 €. K najčastejšie kupovaným patrí AMICA PLEŤOVÁ VODA GÁFROVÁ a Alpa masážna emulzia Arnika 100 ml, ale aj Alpa Francovka bylinkový liehový roztok 1000 ml. Zákazníci dobre hodnotia najmä Alpa Francovka masážny krém 40 g V akcií kúpite aktuálne produkt Alpa Francovka lihový bylinný roztok Lesana 1000 ml K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Alpa Lesana bylinkový masážny gél 100 ml Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Alpa Lesana bylinkový masážny krém 40 g. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Kozmetika a budete naozaj spokojní.

Pedik deo zásyp na nohy 100 g

Účinná látka zinc ricinoleate viaže pach vznikajúci pri nadmernom potení nôh. Prípravok je vhodný na denné ošetrenie. Jeho účinok je čisto chemický, nedochádza k narušeniu prirodzenej mikrobiálnej...

Avene Cleanance Comedomed 30 ml

Redukuje akné už do 7 dní**. Klinicky testovaný prípravok s patentovanou aktívnou látkou Comedoclastin ™ pôsobí už pri vzniku mikrokomedónov a zabraňuje tak návratu akné.

Avène Cold krém 100 ml

Avène Cold Cream krém vyživuje, hydratuje a chráni suchú až veľmi suchú alebo chladom poškodenú kožu celej rodiny (dojčatá, deti, dospelí). Je ideálnym spoločníkom v mrazivých dňoch napr. na hory.

Avene Cold Cream 40 ml

Avène Cold Cream krém vyživuje, hydratuje a chráni suchú až veľmi suchú alebo chladom poškodenú kožu celej rodiny (dojčatá, deti, dospelí). Je ideálnym spoločníkom v mrazivých dňoch napr. na hory.

Avène Hydrance Aqua Gel 50 ml

Avène Hydrance Aqua-gél poskytuje intenzívnu a dlhodobú hydratáciu, detoxifikáciu a upokojenie dehydratovanej citlivej pleti. Inovatívna ľahká aqua-gél textúra sa rýchlo vstrebá a zanechá vašu pleť...

Axe Black Men sprchový gél 400 ml

Black Sprchový gél s veľmi príjemnou sviežou vôňou a atraktívnym dizajnom je navrhnutý špeciálne pre mužov tak, aby im čo najlepšie pomáhal pri získavaní úspechu u opačného pohlavia, nielen behom...

Babé kúpeľový gél pH6 500 ml

Jemný kúpeľový gél ideálny na každodenné čistenie citlivej pokožky. Určený pre bábätk a deti. Starostlivo vyberané zložky chránia pokožku a udržjú jej prirodzenú vlhkosť.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: